Sobota 17. 3. 2012 - 1. předvelikonoční jarmark

22.01.2012 12:32

I když to tak zatím nevypadá, jaro pomalu, pomaloučku se blíží a s ním i velikonoce.

Před velikonočními svátky vás knihovna ve spolupráci s obecním úřadem na Oboře srdečně zvou na 1. Předvelikonoční jarmark rozličných ručních prací nejen oborských občanů.

Jarmark proběhne v sobotu 17. března 2012 ve spolkové místnosti oborské hospůdky v době od 10-15 hodin.

Vstup bude hlavním vchodem do kulturního sálu.

A co bychom mohli vystavovat a také prodávat? Například:

kraslice, velikonoční beránky, perníčky, háčkované-pletené-paličkované a jiné ozdoby, obrázky, jarní květinová aranžmá na stůl, ke vchodu domu, pomlázky a jiné. Fantazii se meze nekladou a proto by bylo prima si svou dovednost nenechat jen pro sebe a ukázat, že na Oboře žijí šikovní a tvořiví lidé.

Abychom věděli, kolik z vás se našeho jarmarku zúčastní svými výrobky, prosím o nahlášení se do 29. února 2012 na některém z níže uvedených kontaktech:

• V knihovně – čtvrtek vždy v době od 17 do 19 hodin
  • E-mailem  knihovna@obecobora.cz
  • Telefonicky na čísle 728 113 735

Na setkání s vámi i spolupráci se těší Jana Trubáková

Zde jsou ke stažení přílohy:

Plakát na jarmark.docx (28,1 kB)

Text k jarmarku.docx (26,3 kB)